yarniayarn

Bugüne kadar birçok firmaya iplik ve iplik ürünleri ile hizmet verdik. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

2010 yılından beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Bi’Marka için kısaca; “İstanbul’da üretim ve pazarlama sektörleri arasında dinamik, yenilikçi, araştırmacı ve güvenilir firmalardan  “ diyebiliriz.

Ar-Ge, üretim, sevkiyat, pazarlama, Kalite kontrol ve iç denetim departmanlarımızla birlikte, işletmemizi her zaman ileriye taşıyarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede koruma bilinci ile işimizi severek yapmaktayız.

VİZYONUMUZ : Yurtiçi ve yurt dışında, kabul görmüş kaliteli ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde tüketiciye ulaştırmaktır.

MİSYONUMUZ : Çevreyi ve doğayı koruyan, bilinçli üretime destek veren, toplumsal sorumluluklarını yerine getirmeyi hedefleyip, yasa ve değerlerden asla taviz vermeyen bir anlayışla hareket etmektir.

Elbette Bi’marka’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi gözlemleyebilirsiniz.

Teşekkür ederiz..

Bi’marka ekip..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir